Medicio medical group

Provide best quality healthcare for you

  • OBSŁUGA LOGISTYCZNA TWOJEJ FIRMY
  • WIRTUALNE BIURO DLA TWOJEJ FIRMY
  • POLIGRAFIA - DRUK OFFSETOWY I DRUK CYFROWY

Czytaj więcej

IPOST

Punkt Mail Boxes Etc. działa jako pośrednik między Klientami a firmami kurierskimi, oferując rozwiązania szybkie, bezpieczne oraz konkurencyjne cenowo. MBE to: maksymalnie uproszczony proces składania zamówień, wiele możliwości bezpiecznej i szybkiej zapłaty za usługę, pomoc konsultanta oraz odpowiedzialność firmy w momencie wystąpienia jakichkolwiek problemów z przesyłką. Dodatkowo, serwis oferuje takie usługi, jak np.: przygotowanie przesyłki do wysyłki, dobranie najlepszej i najtańszej opcji wysyłki krajowej i zagranicznej oraz wiele innych.

UPS

Przesyłki za pośrednictwem UPS gwarancją najwyższej jakości usługi.

UPS jest amerykańską firmą zajmująca się przewozem przesyłek i logistyką. Przesyłki UPS docierają do ponad 200 krajów. Firma gwarantueje, że każda przesyłka jest traktowana z niezwykłą starannością: gwarantujemy odbiór przesyłki, bezpieczne pakowanie, możliwość śledzenia przesyłki oraz potwierdzenia dostarczenia paczki.

wysyłki UPS

FEDEX

FEDEX oferuje najatrakcyjniejsze ceny wysyłek kurierskich zagranicznych

Punkt Mail Boxes Etc. oferuje szeroką paletę usług FedEx. Wysyłki ekonomiczne i ekspresowe z gwarancją dostarczenia następnego dnia roboczego! Informacje podane na stronie internetowej dotyczą naszej standardowej oferty. W celu uzyskania informacji dotyczących konkretnego kraju, w którym działamy, prosimy o kontakt z punktem Mail Boxes Etc.

wysyłki FedEx

K-EX

Nadaj przesyłkę w dobrej cenie

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie obsługi przesyłek krajowych i międzynarodowych. Zapewniamy doskonałą jakość i bardzo konkurencyjne ceny. Rzetelnie wywiązujemy się z podjętych zobowiązań, doręczamy przesyłki szybko i skutecznie do ponad 220 krajów na świecie.

wysyłki UPS

INPOST

Przesyłki i usługi pocztowe.

InPost to nowoczesna poczta. Świadczy zarówno tradycyjne, jak i niestandardowe usługi pocztowe na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji z sektora publicznego. Jesteśmy największym konkurentem Poczty Polskiej i świadczymy pełen zakres usług pocztowych w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach.

wysyłki INPOST
<