Medicio medical group

Provide best quality healthcare for you

  • OBSŁUGA LOGISTYCZNA TWOJEJ FIRMY
  • WIRTUALNE BIURO DLA TWOJEJ FIRMY
  • POLIGRAFIA - DRUK OFFSETOWY I DRUK CYFROWY

Czytaj więcej

INNE USŁUGI I PRODUKTY

Punkt Mail Boxes Etc. działa jako pośrednik między Klientami a firmami kurierskimi, oferując rozwiązania szybkie, bezpieczne oraz konkurencyjne cenowo. MBE to: maksymalnie uproszczony proces składania zamówień, wiele możliwości bezpiecznej i szybkiej zapłaty za usługę, pomoc konsultanta oraz odpowiedzialność firmy w momencie wystąpienia jakichkolwiek problemów z przesyłką. Dodatkowo, serwis oferuje takie usługi, jak np.: przygotowanie przesyłki do wysyłki, dobranie najlepszej i najtańszej opcji wysyłki krajowej i zagranicznej oraz wiele innych.

Profesjonalne pakowanie przesyłek

W naszym punkcie MBE oferujemy profesjonalną usługę pakowania przesyłek. Posiadamy wszystkie niezbędne materiały pakowe takie jak: kartony koperty, profesjonalne materiały wypełniające i zabezpieczające. Specjalizujemy się w pakowaniu przedmiotów, które wymagają specjalnego zabezpieczenia. Wszystkie materiały do pakowania są do nabycia w naszym punkci MBE

wysyłki UPS

Sprzedaż materiałów pakowych

Sprzedajemy materiały pakowe takie jak: folia stretch czarna, folia stretch przezroczysta, kartony klapowe do przesyłek kurierskich, taśmy samoprzylepne, folia pęcherzykowa. Istnieje możliwość odbioru osobistego wszystkich materiałów pakowych w punkcie MBE w Grodzisku Mazowieckim

wysyłki FedEx

Oprawianie dokumentów

Zajmujemy się profesjonalną oprawą dokumentów. Metody oprawy dokumentów: Blindowanie polegające na spięciu dokumentów metalowym lub plastikowym grzebietem na ich krawędzi. Termooprawa polega na trwałym sklejeniu na gorąco krawędzi dokumentów w specjalnych termookładkach. Oprawa kanałowa twarda polega na zaciśnięciu dokumentów w metalowym kanale. Okładki mogą być na życzenie klienta z dowolnym tłoczeniem i złoconymi napisami.

wysyłki UPS

Korespondencja seryjna

Nasz putkt MBE posiada specjalistyczne materiały do pakowania różnorodnych przesyłek. Zlecenia mogą być przyjmowane drogą elektroniczną, następnie drukowane, pakowane i w tym samym dniu wysłane do adresata. Pakowanie korespondencji i wysyłka korespondencji masowej obejmuje przygotawanie do druku, personalizację pism, adresowanie, konfekcjonowanie oraz przygotowanie książek nadawczych, a następnie frankowanie różnymi metodami i ekspedycję u operatora pocztowego.

wysyłki INPOST

Komputer i fax

W naszym punkcie MBE korzystając z komputera uzyskasz szybki dostęp do poczty elektronicznej, internetu z możliwością skorzystania z pakietu oprogramowania biurowego. Wysokiej jakości urządzenia faxowe umożliwiają naszym Klientom zarówno odbieranie jak i wysyłać dokumentów.

wysyłki FedEx

Strony internetowe

Projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych dostosowanych do potrzeb i profilu działalności Naszych Zleceniodawców. Strony internetowe tworzymy w oparciu o najnowsze technologie i trendy. Wszystkie projekty są konsultowane z Naszymi Klientami po każdym etapie realizacji.

wysyłki INPOST
<